Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Україна та Угорщина розпочали діалог, спрямований на розблокування переговорів щодо майбутнього членства країни у Європейському Союзі. Саме блокування угорською стороною гальмує процес приєднання України до ЄС. Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина в ефірі телемарафону розповіла, що прибула до Будапешта для роботи над планом заходів щодо національних меншин.
Україна-ЄС. Фото: з відкритих джерел
Україна вже має пропозиції щодо врегулювання проблемних питань та планує опрацювати контрпропозиції угорців. Стефанишина сподівається, що сторони матимуть проміжні результати вже 12 травня.
Крім того, на зустрічі із заступником міністра закордонних справ Угорщини Левенте Мадяром, який відповідає за політику щодо України, вони домовилися про особисті розмови після кожної технічної консультації команд.
Читайте також на порталі "Коментарі" — парламент Угорщини тимчасово усунув шістьох опозиційних депутатів від їхньої діяльності, тимчасово заборонивши вхід до приміщення. Це сталося через те, що депутати влаштували протест проти заборони ЛГБТК прайдів у угорському парламенті.
Також видання "Коментарі" повідомляло – прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан припустив, що в майбутньому країна може вийти з Європейського союзу. За його словами, це має вирішити угорський народ через умови, які існуватимуть у ЄС, зокрема, можливе перебування України.
Новини