Головна Новини Світ ЄС Польща виступила за введення нових санкцій проти Росії
commentss НОВИНИ Всі новини

Польща виступила за введення нових санкцій проти Росії

Введені раніше обмеження працюють, але їх недостатньо

10 березня 2022, 15:45
Поділіться публікацією:

Президент Польщі Анджей Дуда виступив за введення нових санкцій проти Росії за вторгнення в Україну. Про це повідомляє Wydarzenia.

Польща виступила за введення нових санкцій проти Росії

Анджей Дуда - фото з відкритих джерел


За словами польського президента, введені раніше обмеження працюють, але їх замало.


"Санкції працюють, їх потрібно вводити ще, щоб послабити Росію. Немає сумніву, разом із США та іншими союзниками по НАТО та з усім вільним та чесним світом ми стоїмо на боці України. Ми зробимо все, щоб захистити Україну", — зазначив Дуда.


Нагадаємо, Росія всіляко намагається втягнути у війну проти України своїх союзників щодо ОДКБ (Договір про колективну безпеку, куди на даний момент входять РФ, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Таджикистан; колишні члени – Азербайджан, Грузія, Узбекистан). З території Білорусі на нас уже летять ракети та російські літаки, але сама білоруська армія поки що не вторгалася в Україну. Як події можуть розвиватись далі? Чи вдасться Путіну знайти союзників? Кого він може кинути на заміщення російського "гарматного м'яса"? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів. Навіть країни, які входять до ОДКБ, не готові надати військову допомогу Росії Експерт Українського інституту політики Владислав Дзивидзинський наголошує, що 20 років путінської епохи ознаменувалися тим, що Путін і сама Росія за нього стали центром збірки СРСР 2.0.


"У сучасному світі практично неможливо залишатися нейтральною державою. І Росія створила навколо себе анклав держав, які, за різними критеріями, у тому числі з побудови економіки в пострадянському дусі, за авторитарністю режимів, були їй близькі. Так знаходилися точки дотику та вибудовувалися особисті зв'язки Але на сьогоднішній момент РФ у багатьох своїх проявах — це камінь, який за рахунок величезної площі йде на дно повільно, але впевнено. Знайти союзників у такій ситуації вкрай складно. Швидше можуть знайтися ті, хто спробує скористатися ситуацією з вигодою для себе. "Приміром, Китай. Лише він може в тотальних умовах забезпечити РФ певну стабільність. Звичайно, за певні преференції при покупці, наприклад, російських енергоносіїв, — відзначає експерт. — Все ж таки інші країни, навіть що входять до ОДКБ, змушені будуть обирати між нейтралітетом і тим, щоб повторити долю російської економіки, що зазнає краху (санкції легко можна розширити і на ніх – показовий приклад Білорусі). Упевнений, що лідери та громадяни цих країн навряд чи цього хочуть".



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини