Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
У контексті нещодавніх розмов про послаблення санкцій проти РФ, у Євросоюзі також висловились із цього приводу. Там безпосередньо пов'язують обмеження із підтримкою України. Про це заявив президент Європейської ради Антоніу Кошта на відкритті саміту у Парижі.
Антоніу Кошта. Фото: з відкритих джерел
Єврочиновник зазначив, що країни ЄС мають "продовжувати тиск" на Росію за допомогою санкцій, запроваджених після вторгнення до України у 2022 році.
Він пояснив, що це означає збереження тиску на Росію за допомогою санкцій.
Читайте також на порталі "Коментарі" — Росія висунула низку вимог для того, щоб погодитися на припинення вогню в Чорному морі, яке було предметом зустрічі представників РФ, США та України в Саудівській Аравії 23-25 березня. За фактом Москва вимагала зняття санкцій в обмін на припинення вогню. Хоча раніше США про це нічого не говорили. Виходячи з такої ультимативної заяви, чи можна сказати, що переговори по факту зайшли у глухий кут і припинення вогню тепер здається малореалістичним? Видання "Коментарі" розбиралося у цьому питанні, зібравши думки експертів.
Також видання "Коментарі" повідомляло – угоду про припинення вогню, яку США уклали з Росією, вибиває в України сильні козирі, завдяки яким Росії досить дорого обходиться затягування війни. Йдеться про заборону вогню в Чорному морі та заборону на удари по енергетичній інфраструктурі. Про це пише оглядач The Times Едвард Лукас.
Новини