Головна Новини Світ ЄС Торгова війна ЄС набирає обертів: що чекає на Aliexpress та інші китайські компанії
commentss НОВИНИ Всі новини

Торгова війна ЄС набирає обертів: що чекає на Aliexpress та інші китайські компанії

ЄС має намір оподатковувати дрібні посилки з Китаю

3 липня 2024, 12:50 comments1033
Поділіться публікацією:

Європейський Союз хоче ввести ввізне мито на всі товари з китайських "Temu", "Aliexpress" та "Shein". Як повідомляє портал "Коментарі", про це повідомляє "Financial Times".

Торгова війна ЄС набирає обертів: що чекає на Aliexpress та інші китайські компанії

Санкції проти китайських компаній Фото: із відкритих джерел

Європейська комісія має намір скасувати поріг у 150 євро, нижче за який імпортні товари звільняються від мит.

Зазначається, що це має на меті зупинити сплеск того, що в ЄС називають неякісними товарами, які надходять із Китаю.

У повідомленні йдеться, що основними платформами, на які спрямовані ці заходи, є китайські онлайн-майданчики "Temu" та "AliExpress", а також роздрібна мережа магазинів одягу "Shein".

За інформацією Єврокомісії, минулого року в ЄС було ввезено 2,3 млрд товарів вартістю нижче за безмитний поріг у 150 євро.

Імпорт товарів електронної комерції більш ніж подвоївся порівняно з минулим роком, перевищивши 350 000 товарів у квітні – або майже дві поставки на одне домогосподарство. Ці положення застосовуватимуться до будь-якого інтернет-магазину, який доставляє товари клієнтам із ЄС безпосередньо з-за меж блоку. Американська компанія Amazon зазвичай використовує продавців, що базуються у Європі.

Іншим можливим заходом може стати обов'язкова реєстрація великих платформ для сплати ПДВ онлайн незалежно від їх вартості.

З 2021 року посилки, що надсилаються компаніям з ЄС, вже сплачують ПДВ незалежно від їхньої вартості, але вони не обкладаються митом.

Повідомляється, що досягти згоди країн ЄС може бути складно з огляду на те, що новий режим збільшить навантаження на митників, які й так перевантажені роботою.

Кількість небезпечних продуктів з Китаю, про які повідомили країни ЄС, зросла більш ніж на 50% з 2022 до 2023 року до понад 3400. Косметика, іграшки, електроприлади та одяг були серед товарів з найбільшою кількістю проблем з безпекою.

Читайте також на порталі "Коментарі" — китайські банки різко змінили ставлення до РФ: що сталося.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини