Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Очільниця дипломатії Європейського Союзу Кая Каллас відреагувала на російський безпілотник, який атакував Чорнобильську атомну електростанцію. За її словами, атака Росії на ядерні об’єкти є неприйнятною.
Кая Каллас. Фото з відкритих джерел
Кая Каллас на платформі X засудила російський удар дроном по Чорнобильській АЕС. Як пояснила головна дипломатка ЄС, це черговий крок, який показує неготовність російського диктатора Володимира Путіна до справедливого закінчення війни та встановлення миру.
Нагадаємо, що в ніч на 14 лютого російський безпілотник завдав удару по саркофагу четвертого реактора Чорнобильської АЕС. Міністр енергетики Герман Галущенко порівняв удар російського дрона по ЧАЕС з ситуацією із захопленням росіянами у 2022 році Запорізької АЕС. За його словами, Росія вкотре перетнула "червону лінію" на війні проти України.
Попри удар радіаційний фон перебуває в нормі, а моніторинг ситуації відбувається постійно.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Росії відреагували на удар російського дрона по Чорнобильській АЕС. Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Росія нібито не завдає ударів по атомних об'єктах та ядерній інфраструктурі України. Крім того, представник Путіна звинуватив Україну в провокації.
Також "Коментарі" писали про реакцію Міжнародного агентства з атомної енергії на влучання російського безпілотника по Чорнобильській атомній електростанції.
Новини