Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Більшість мешканців європейських країн вважають, що їхні уряди не впоралися з проблемою надмірної міграції. Про це повідомляють "Коментарі" із посиланням на опитування YouGov, результати якого опублікувало видання The Guardian.
Міграція до країн ЄС (фото з відкритих джерел)
Згідно з дослідженням, серед 13 запропонованих викликів респонденти в усіх опитаних країнах віднесли міграцію щонайменше до чотирьох найважливіших проблем.
Більшість респондентів висловили переконання, що міграція мала негативний вплив на їхні країни. Зокрема, понад половина опитаних у Німеччині (81%), Іспанії (80%), Швеції (73%), Великій Британії (71%), Італії (71%), Франції (69%) та Данії (55%) заявили, що рівень імміграції є надто високим. Крім того, значна частина жителів Німеччини (61%), Іспанії (54%) та Великої Британії (50%) вказали, що упродовж останніх 10 років рівень імміграції залишався занадто високим.
Також більшість громадян семи європейських країн критично оцінили підхід своїх урядів до цього питання. Зокрема, 83% опитаних у Німеччині, 80% у Франції та 72% у Великій Британії вважають, що влада не змогла ефективно вирішити проблему імміграції. Найнижчий рівень невдоволення зафіксований у Данії – 52%.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Україна відчує серйозні проблеми відразу після вступу до ЄС. Після низки протестів питання щодо українського аграрного сектору буде вирішено, і Україна приєднається до Європейського Союзу раніше, ніж очікувалось, до 2030 року. Таку заяву зробила посол ЄС в Україні Катаріна Матернова.
"Сільське господарство — це основа української економіки. Воно забезпечує 60% експорту та є важливим постачальником продовольства для багатьох країн. Однак цей сектор зазнав значних втрат через війну та блокаду Чорного моря", — зазначила вона.
Новини