Головна Новини Світ Європа Миротворців не буде: чому не варто сподіватися на західні війська
commentss НОВИНИ Всі новини

Миротворців не буде: чому не варто сподіватися на західні війська

Захід не готовий до відправки миротворців

30 квітня 2025, 23:43
Поділіться публікацією:

Не варто сподіватися, що західні партнери відправлять до України миротворчий контингент, заявив заступник командира Третьої штурмової підполковник ЗСУ Максим Жорін.

Миротворців не буде: чому не варто сподіватися на західні війська

Миротворців не відправлять до України. Фото з відкритих джерел

"Нам варто взагалі виключити з порядку денного серйозне обговорення відправки військових інших держав до України. По-перше, їх ніхто нікуди не відправить, бо просто не зможуть зібрати. На сьогоднішній день Європа не має реальних армій. Ось уже пишуть, що навіть 25 тисяч — недосяжна цифра. А 25 тисяч для масштабів нашої війни — це ні про що. По-друге, задачі, що будуть під силу такому контингенту, який не має ніякого бойового досвіду, дуже обмежені. Тобто роль стримування вони не потягнуть", — наголосив Максим Жорін.

Тим часом, зауважив офіцер ЗСУ, Північна Корея відправила на Курщину 15 тисяч військових, отримала великі втрати, але співпрацю з РФ буде тільки посилювати, бо "корпорація зла" збирає сили та активно готується, а затишний цивілізований світ, здається, планує масове самогубство.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що майже 90% українців не довіряють американському президенту Дональду Трампу, йдеться в опитуванні центру "Нова Європа". Українців опитали щодо довіри до Дональда Трампа. Станом на середину квітня 2025 року повністю довіряють або скоріше довіряють американському лідеру лише 7,4%, тоді як 89% українців не довіряють Трампу. Таким чином, частка людей в Україні, які не довіряють американському президенту, за п’ять місяців зросла майже вдвічі.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що в Естонії розпочалися національні навчання Kilp ("Щит") та Miljon Miksi ("Мільйон чому") з відпрацювання дій у кризових ситуаціях на кордоні з Росією. Зокрема, відпрацьовується евакуація населення з Нарви і Сілламяе. У заходах задіяні Департамент поліції і прикордонної охорони, Сили оборони і добровольча воєнізована організація Кайтселійт. Загалом — 1200 осіб. За основу взято сценарій міграційної кризи. Серед іншого учасники маневрів тренуватимуться відбивати спроби прориву через кордон.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини