Рубрики
МЕНЮ
Кречмаровская Наталия
Європі необхідно збільшити витрати на безпеку, щоб уникнути смути та війни. Однак на заваді стоять політичні рейтинги. Таку думку висловив керівник ЦПД РНБО Андрій Коваленко.
Ілюстративне фото
За його словами, після Другої світової відповідальність за безпеку Європа віддала США. При цьому в більшості своїй європейські лідери чомусь досі думають, що за безпеку багато платити не треба. На думку Коваленка, європейці вважають, що це важко, і взагалі нехай це робить хтось інший з Вашингтона. А на лідерів окремих країн, зазначив керівник ЦПД, які говорять про Євроармію, про необхідність більших витрат на безпеку, дивляться як на диваків.
Дії деяких політиків він пояснює бажанням вижити, не казати непопулярні речі, не вимагати в громадян платити більше за збереження власного життя і бізнесу. І головне — не лякати Росією, КНДР, Іраном, щоб не збільшився антирейтинг.
Нагадаємо, що російські Telegram-канали тиражували заяву словацького премʼєра Роберта Фіцо. Як писав портал “Коментарі”, нібито “експерти, які брали участь в українському Майдані, готують держпереворот у Словаччині”.
Новини