Головна Новини Світ Європа Україна і ЄС поставили умову РФ: що вимагають
commentss НОВИНИ Всі новини

Україна і ЄС поставили умову РФ: що вимагають

Україна хоче, щоб РФ погодилась на розміщення європейських миротворців

сьогодні, 00:06
Поділіться публікацією:

Україна та європейські держави хочуть отримати запевнення, що Росія готова погодитися на припинення вогню, щоб надати простір для переговорів щодо остаточної мирної угоди, пише Bloomberg з посиланням на джерела.

Україна і ЄС поставили умову РФ: що вимагають

Україна і ЄС обговорюють мир. Фото з відкритих джерел

"Вони також хочуть бути впевнені, що Москва готова прийняти угоду, яка включатиме гарантії безпеки від західних партнерів України, що дасть змогу Києву зберегти достатньо укомплектовану й оснащену армію", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це остання спроба вплинути на переговори, які залишили Європу під тиском, оскільки Вашингтон наполягає на угоді з диктатором РФ Володимиром Путіним та намагається нав'язати Києву жорсткі умови.

"Європейці стривожені тим, що в поспіху з припиненням бойових дій шанси можуть дедалі більше складатися проти Києва. Хоча Україна заявила, що готова погодитися на безумовне припинення вогню, Росія воліє, щоб переговори були зосереджені на остаточних умовах угоди", — пише видання.

На думку джерел, тривожною подією для Києва стало те, що переговори в Лондоні між вищими посадовими особами США, України та великих європейських держав були знижені до рівня зустрічей технічного рівня після того, як держсекретар США Марко Рубіо відклав свій візит. Спеціальний посланник Трампа Стів Віткофф, який також мав узяти участь, натомість вирушив до Москви після того, як уже тричі відвідав Кремль.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що для США було б помилкою розглядати визнання окупованого українського Криму територією Росії, заявила висока представниця ЄС Кая Каллас. За її словами, у такому випадку Росія однозначно отримає те, що хоче. Дипломатка запевнила, Європейський Союз ніколи не визнає Крим російським. "Крим – це Україна. Для тих, хто окупований, дуже важливо, що інші не визнають його російським", – підкреслила Кая Каллас.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини