Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Окрім того, додав політолог Володимир Фесенко, Макрон вирішив перейняти лаври екс-прем’єра Британії Бориса Джонсона, роблячи різні резонансні заяви із приводу України. Наприклад, не виключає відправку військ НАТО в Україні чи називає союзників "боягузами" через недостатню підтримку Києва у війні.
Еммануель Макрон
Разом з тим, як підкреслив Фесенко, мотивація політичних заяв може бути значно ширшою. Зокрема, за його словами, типовий і найбільш поширений мотив – привернути увагу до себе резонансною і контрверсійною заявою. Часто-густо також йдеться про демонстрацію власних політичних амбіцій, претензій на лідерство або особливу політичну роль.
За його словами, те, що Макрон розпочав політичну дискусію про пряму і більш активну участь західних країн у військовій допомозі України і боротьбі з російською навалою, це дуже добре, адже спочатку завжди іде слово, потрібно формувати ідею, щоби вона потім могла бути втілена у життя.
Однак, підкреслює політолог, політичний лідер має бути не тільки візіонером, і творцем політичних імпульсів. Він також має об’єднувати і консолідувати.
За його словами, тролінг про "боягузів", явно був спрямований на канцлера Олафа Шольца, і невідомо, чи він сприятиме посиленню підтримки України зі сторони Німеччини. При цьому експерт додав, що саме ФРН надала Україні в декілька раз більше і макроекономічної і воєнної допомоги, ніж Франція.
Тобто, підкреслив політолог, необхідно оцінювати не лише слова, а і конкретні дії.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Макрон збуривсвітову спільноту заявою про те, що йде обговорення можливості направлення в Україну військ НАТО.
Новини