Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Лише половина Великої двадцятки ввела санкції проти Росії за повномасштабне військове вторгнення в Україну. Тим самим Путіну та його режиму вдалося уникнути цілковитої ізоляції у світі. Як передає портал "Коментарі", про це пише "Bloomberg".
Велика двадцятка. Фото: з відкритих джерел
Видання зазначає, на сьогоднішній день склалася така ситуація, що переважна більшість країн світу не готова підтримати ініціативу США та країн Європи щодо ізоляції Путіна та Росії.
Як зазначається в інфографіці Bloomberg, не підтримували санкції такі країни, як Бразилія, Китай, Індонезія, ПАР, Індія, Туреччина, Саудівська Аравія, Аргентина.
Так у матеріалі йдеться, що той самий прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді кілька днів тому провів телефонну розмову з президентом Росії Путіною. Тема війни в Україні його не дуже хвилювала, а ось питання, як наростити торгівлю між Індією та Росією, дуже хвилювало. А лідер у президентських перегонах Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва взагалі прославився скандальною заявою про те, що війна в Україні сталася не лише з вини Москви, а й Києва.
Президент ПАР Сіріл Рамафоса нічого не сказав про війну, але жорстко розкритикував санкції США.
Турецький лідер Ердоган взагалі заявив, що Туреччина має зайняти позицію посередника між Україною та Росією, а підтримка європейських санкцій проти Росії не на користь економіки Анкари.
Також Bloomberg звертає увагу на те, що члени G-20, включаючи нинішню господарку блоку Індонезію, більше схильні покращувати торговельні відносини з Китаєм, ніж зі США, саме на співпрацю з Китаєм робиться ставка більшості членів блоку. Журналісти Bloomberg звертають увагу ще й на те, що перед самим вторгненням РФ в Україну лідер Китаю Сі Цзіньпін публічно заявив про безмежну дружбу з Росією.
Читайте також на порталі "Коментарі" – українські військові продовжують випалювати склади окупантів на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.
Новини