Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Посли країн "Великої сімки" на початку квітня направили до Швейцарії листа, в якому критикуються "лазівки", які, як вони стверджують, дозволяють російським активам уникати санкцій у Швейцарії та становлять "репутаційний ризик" для країни. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише газета "Tagesanzeiger", у розпорядженні якої опинився лист.
Санкції проти Росії. Фото: з відкритих джерел
У листі посли G7 ставлять під сумнів той факт, що Швейцарія заморозила близько 7,5 мільярда швейцарських франків (7,6 мільярда євро) російських активів у 2022 році, тоді як "за оцінками незалежних джерел загальна сума, що зберігається у Швейцарії, може бути значною. більше”.
Також дипломати ставлять під сумнів положення про банківську таємницю у Швейцарії, які, за їхніми словами, "можуть бути використані для зауваження слідів фінансових гаваней", а також захисту юридичних прав приватних клієнтів.
Загалом G7 закликала швейцарську владу роз'яснити різницю між "захистом приватності в юридичних питаннях та тими, хто використовує приватність для прикриття бенефіціарних власників".
Про зміст листа вже повідомляла і газета Handelszeitung, стверджуючи, що там міститься заклик до Швейцарії приєднатися до робочої групи G7 REPO, яка координує впровадження санкцій, запроваджених через вторгнення Росії до України.
Читайте також на порталі "Коментарі" — Світовий банк та МВФ у Вашингтоні протягом цього тижня усуватиме "слабкі місця" санкцій проти росії, щоб запобігти способам їх обходу. Тим часом, ЄС працює над черговим (11-м) пакетом санкцій проти країни-агресора. Не виключено, що вони можуть торкнутися нафти, газу та атомної галузі. З "атомними" санкціями, втім, є серйозні пробуксовування, насамперед з боку Угорщини, Франції та Болгарії. Які очікування від нових санкційних рішень із боку Заходу? Куди і як треба бити, щоб швидше покласти російську економіку та, відповідно, військову машину? Портал "Коментарі" із цими питаннями звернувся до експертів.
Новини