Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Як передає видання "Коментарі", серед усіх західних союзників України Німеччина виявилася саме тією країною, підступу від якої у протистоянні з Росією Київ чекав найменше. Але сталося, як сталося, і офіційний Берлін усіляко намагається завадити Україні не лише санкційно тиснути на Росію, а й зміцнювати українську армію, блокуючи постачання озброєння до країни. Заява міністра оборони Німеччини Крістін Ламбрехт про те, що Берлін поставить Україні 5000 військових захисних шоломів, стала певним реверансом на адресу України, але кардинально не змінила ситуації. Своєю думкою щодо цього поділилися експерти.
Бундестаг. Фото: DW
Політичний експерт Олексій Голобуцький зазначає, що Німеччина досить дивним чином включилася до міжнародної кампанії протистояння Росії із цими касками. Але все ж таки включилася – незважаючи на потужне проросійське лобі (хоча можна називати "лобі" практично тотальну проросійськість просто різного градуса?).
Олексій Голобуцький додає, дійсно, чому б не віддати ФРН Калінінградську область – лише трохи менше за Тюрінгію чи Саксонію – як тільки врешті-решт під загальним тиском розвалиться Росія. За таке й касок не шкода.
Дипломат і політичний експерт Вадим Трюхан зазначає у себе у Facebook, слухаючи безглузді обґрунтування німецьких політиків та експертів так званої рестрективної позиції ФРН щодо постачання зброї в Україну, не перестає долати одне просте питання: чому німці вважають, що в Африку, Латинську Америку чи десь? ніби вони мають законне право постачати зброю, ніби там вона не працює за призначенням, а лежить десь у музеї, а в Україну ні?
Читайте також на порталі "Коментарі" — експерти в ексклюзивному інтерв'ю розповіли, що чекає на лютий Київ на зовнішньополітичній арені.
Новини