Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Німецькі посадовці, зокрема, федеральний міністр праці та соціальних справ Губертус Гайль, спеціальний уповноважений з питань інтеграції біженців на ринок праці Даніель Терценбах і український посол в Німеччині Олексій Макеєв звернулись до українських шукачів захисту. Про це інформують на сайті Федерального відомства з питань міграції та біженців.
Українські біженці в Німеччині (фото з відкритих джерел)
"З початку війни 160 тис. громадян України змогли працевлаштуватися в Німеччині. Працевлаштовуйтеся і ви! На роботі ви зможете познайомитися з новими людьми, вдосконалити німецьку мову та підвищити кваліфікацію, а також отримати досвід на німецькому ринку праці", – зазначено в тексті повідомлення.
В листі обумовлено, що після повернення до своєї країни досвід роботи, робочі контакти та володіння німецькою мовою допоможуть у процесі відбудови України, наприклад, на роботі в представництвах німецьких компаній в Україні.
Ще зі вступом України до Євросоюзу українці зможуть вільно працевлаштуватись в будь-якій країні ЄС.
Ще в документі наведені базові рекомендації для працевлаштування українців на території Німеччини.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, чому у Франції так мало українських біженців. Після повномасштабного вторгнення Росії з України по країнах Європи виїхало понад чотири мільйони українців. Вони знайшли прихисток у багатьох країнах, однак найбільшим виключенням з цього стала Франція, яка опинилась білою плямою на карті Європи для українських біженців.
З 4,3 мільйона українських біженців, які отримали статус "тимчасового захисту" в ЄС, у Франції оселилось лише 64,7 тисячі українців. Натомість Німеччина прийняла 1,2 млн, а Польща близько мільйона. Наприклад невелика за площею та населенням Ірландія прийняла близько 100 тис. біженців з України.
Новини