Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Зараз в Україні відчувають найважчу військову кризу з початку військового вторгнення РФ на територію країни в 2022 році.
Війна в Україні (фото з відкритих джерел)
Так оцінив ситуацію сьогодні заступник головного редактора BILD Пауль Ронцхаймер, який побував на лінії фронту під Бахмутом. "Як репортер в Україні, я не бачив такого настрою з часів повномасштабного вторгнення у 2022 році. Питання в тому, чи зрозуміла вся ця драма у Вашингтоні, Берліні та Парижі", — розміркує працівник видання.
Як стверджує німецький журналіст, в планах президента України Володимира Зеленського — "відвоювати всі захоплені Росією регіони". Проте ще екс-Головнокомандувач Валерій Залужний давно розумів, що в теперішніх умовах "вона не може бути реалізована і про це слід заявити публічно": Україні бракує "зброї, солдатів, технологій і найголовніше — надійної підтримки США".
"Поїздка з Києва до Слов'янська — немов подорож в іншу країну. У той час як кияни можуть знову насолоджуватися життям в ресторанах, як мінімум до комендантської години, на Донбасі ніхто не знає, яке місто може впасти наступним. Рік тому був бій за Бахмут, загинули десятки тисяч людей. Сьогодні йдуть бої за Часів Яр або Авдіївку, — написав журналіст. — Ясно одне: перевага у росіян! Хоча самі російські війська виснажені, вони все одно йдуть вперед метр за метром. Число жертв величезне, іноді до тисячі осіб на добу. Але президент РФ Володимир Путін як і раніше не піклується про своїх солдатів. Він хоче завоювання будь-якою ціною".
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, чому перемога України у війні відстрочується. Останнім часом у західних ЗМІ багато невтішних прогнозів для України, яка, на думку західних експертів, не встоїть проти РФ, якщо Захід і надалі відкладатиме питання із затвердженням нових пакетів військової допомоги Києву.
Новини