Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Доброзичлива розмова президента США Дональда Трампа з російським диктатором Володимиром Путіним про припинення війни в Україні має помітні відлуння ганебної політики умиротворення Адольфа Гітлера, яку проводив Захід перед Другою світовою. Як передає портал "Коментарі", про це в авторській статті The Telegraph пише колишній міністр оборони Великобританії Бен Воллес.
Бен Воллес . Фото з відкритих джерел
Екс-міністр зазначив, що розмова Трампа з Путіним дещо нагадує так звану Мюнхенську змову 1938 року. І особливо неприємно, що ці асоціації виникли якраз напередодні Мюнхенської безпекової конференції, яка стартує завтра. Протягом російсько-української війни цей шановний міжнародний захід був "потужним бастіоном європейського опору" проти російського вторгнення в Україну, наголосив Уоллес.
Політик нагадав, що, повертаючись із Мюнхена у 1938 році, тодішній британський прем'єр Невілл Чемберлен стверджував, що він домовився з Гітлером про "світ для нашого часу". Натомість Вінстон Черчілль, який у той момент перебував поза владою, сказав, що між війною та безчестям Британія обрала безчестя, а разом з ним зрештою отримає і війну. Вже за рік саме так і сталося.
Воллес стурбований тим, що Україна може так і не отримати жодних гарантій, які б могли утримати Росію від нового вторгнення в майбутньому.
Читайте також на порталі "Коментарі" – після розмови Трампа та Путіна все змінилося: The Times розкрило деталі.
Новини