Головна Новини Світ Великобританія У Великобританії затвердили коктейль з антитіл для лікування COVID
commentss НОВИНИ Всі новини

У Великобританії затвердили коктейль з антитіл для лікування COVID

Відомо, що саме цим американським препаратом від коронавірусу свого часу вилікували Дональда Трампа

21 серпня 2021, 08:45
Поділіться публікацією:

У Великобританії затвердили коктейль з антитіл для лікування COVID

Боротьба з COVID, фото із відкритих джерел

У Великобританії  Регуляторне агентство з лікарських засобів та медичних товарів затвердило американський коктейль з антитіл як засіб лікування коронавірусу. Про це повідомляє британське видання "The Guardian".

У результаті клінічних випробувань доведено, що препарат "Ronapreve", відомий ще як Regen-Cov,  бориться з COVID за рахунок штучних антитіл, які дозволяють полегшити перебіг захворювання та приблизно на 70% зменшують ризик госпіталізації при застосуванні на ранніх стадіях коронавірусної хвороби.  

Такий ефект препарату є своєрідним порятунком для людей з імунодефіцитом,  які можуть погано реагувати на вакцини. До їх числа входять пацієнти із ВІЛ/СНІД,  із трансплантованими органами та ті, хто лікується від раку.

При всіх плюсах американського  препарату у Регуляторному агентстві з лікарських засобів та медичних товарів наголошують, що коктейль з антитіл все ж не замінює вакцинацію.

""Ronapreve" поєднує в собі два антитіла, які зв’язуються з різними місцями білка коронавірусу, запобігаючи поглинання клітинами та прискорюючи кліренс вірусу", — пояснив механізм дії препарату професор медицини та епідеміології Оксфордського університету Мартін Лендрей.

Позитивно до масового застосування нового препарату поставився і професор фармацевтичної медицини Королівського коледжу в Лондоні Пенні Уорд, який зазначив, що використання "Ronapreve" дає більший шанс уникнути зараження COVID медичним персоналом, а значить врятувати більше життів.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що ВООЗ рекомендувала вакцинувати від коронавірусу не лише дорослих, а і дітей. Так, в Естонії та Швейцарії вже дозволено вакцинувати підлітків у віці 12-15 років, а в США ведеться активна  робота над запуском прищеплювальної кампанії серед школярів.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини