Головна Новини Світ Італія Що не так із новою пропозицією Путіна про перемир'я: Мелоні зробила заяву
commentss НОВИНИ Всі новини

Що не так із новою пропозицією Путіна про перемир'я: Мелоні зробила заяву

Прем'єр Італії Мелоні заявила, що перемир'я Путіна "явно недостатньо", потрібний справедливий світ

сьогодні, 12:24 comments1377
Поділіться публікацією:

Триденне перемир'я, ідею якого озвучив Кремль з нагоди Дня перемоги явно недостатньо. Україні потрібний справедливий і тривалий світ. Таку заяву в інтерв'ю Corriere della Sera зробила прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні.

Що не так із новою пропозицією Путіна про перемир'я: Мелоні зробила заяву

Джорджа Мелоні. Фото: з відкритих джерел

Глава італійського уряду зазначила, що Італія підтримує наміри президента США Дональда Трампа і рада, що український президент Володимир Зеленський заявив про готовність до беззаперечного перемир'я, продемонструвавши, що Україна також прагне миру.

"Тепер Росія має продемонструвати те саме. Адже триденне перемир'я, оголошене Путіним до річниці перемоги у Другій світовій війні, є чимось іншим і явно недостатнім. А світ має бути справедливим і тривалим", — заявила глава італійського уряду.

Мелоні звернула увагу, що Італія висунула свою пропозицію: необхідне рішення, натхнене статтею 5 Вашингтонського договору, навіть поза Договором НАТО.

Читайте також на порталі "Коментарі" — у відповідь на заяву російського диктатора Володимира Путіна про оголошення чергового короткого "перемир'я" на День Перемоги в ООН зазначили, що хотіли б бачити закінчення війни Росії проти України на основі міжнародного права та статуту організації, а не тимчасове припинення вогню. Таку заяву зробив речник Генсека ООН Стефан Дюжаррик.

Також видання "Коментарі" повідомляло – російський диктатор Володимир Путін не розглядає перемир'я на День Перемоги як серйозний крок на шляху до тривалого світу в Україні. Такого висновку дійшли американські аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

У звіті йдеться, що припинення вогню після ударів по енергетиці України та "Великоднього перемир'я" показали, що деталі будь-якої майбутньої угоди про припинення вогню чи мирної угоди мають бути загальнодоступними, офіційно узгодженими наперед усіма сторонами та передбачати надійні механізми моніторингу.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини