comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Світ Близький Схід Називав вакцинацію змовою: в Ізраїлі від коронавірусу помер лідер руху антивакцинаторів
commentss НОВИНИ Всі новини

Називав вакцинацію змовою: в Ізраїлі від коронавірусу помер лідер руху антивакцинаторів

Чоловік до останнього наполягав, що вакцинація – це змова

14 вересня 2021, 22:55

В Єрусалимі, в  одному з медичних закладів помер організатор громадського руху антивакцинаторів Хай Шаулян. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

 Називав вакцинацію змовою: в Ізраїлі від коронавірусу помер лідер руху антивакцинаторів

Хай Шаулян вважав вакцинацію змовою (фото: Facebook Hai Shoulian)

Громадський активіст відомий тим, що переконував співвітчизників  не вакцинуватись від ковіду. Він казав, що ніякої  небезпеки, оскільки і пандемії не існує. Щодо  розрекламованих вакцин, то в громадського діяча цього  руху було інше обґрунтування про те, що сироватки не дають ніякої користі й що вони небезпечні.

Сам головний антвакцинатор, перебуваючи в медичному закладі, говорив, що дихає за допомогою апарату, який постачає кисень.

За словами Шауляна, почував він себе кепсько, без припинення подачі кисню йому важко зробити навіть кілька кроків. Скаржився, що постійно кашляє та що йому не вистачає повітря.

Важливо, що цей хворий керівник протестного руху не змінив своєї позицій та своїх суджень стосовно того, що щеплення – це спланована акція. Попереджував про заплановане вбивство на випадок того, якщо з ним щось станеться.

Нагадаємо, що "Коментарі" інформували своїх читачів про те, що потрійна доза Pfizer у чотири рази підвищує захист від коронавірусу — ізраїльський МОЗ.Ефективність захисту проти коронавірусу після щеплення третьою дозою вакцини в рази вища, ніж від вакцинації двома дозами. При цьому, не має значення, якою саме вакциною людині робили щеплення. Особливо це видно на людях старше 60 років. Ізраїльські медпрацівники заявили, що люди, які входять до груп ризику, тобто у віці старше 60 років, отримали в чотири рази вищий захист від коронавірусу після щеплення третьою дозою, ніж він був у них після отримання двох щеплень.

 
 


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!