Головна Новини Світ Решта світу Думки іноземців про міжнародну політику Росії: що показало опитування
commentss НОВИНИ Всі новини

Думки іноземців про міжнародну політику Росії: що показало опитування

Восени 2021 року було проведено міжнародне опитування щодо ставлення мешканців країн світу до Росії

7 лютого 2022, 13:55
Поділіться публікацією:

У світі негативно сприймають політику Росії. Дестабілізаційною її назвали 46% опитаних з 44 країн світу, такою, що навпаки сприяє стабілізації — 29%. Про це відомо з результатів міжнародного опитування, яке провела асоціація Gallup в 2021 році.

Думки іноземців про міжнародну політику Росії: що показало опитування

Фото ілюстративне / Pixabay

Найбільше негативно сприймають міжнародний курс Кремля мешканці Австрії (70%), Косово (69%), Німеччини (69%), Польщі (69%), Чехії (68%) та Швейцарії (66%). Позитивно щодо політики Путіна висловилися громадяни Албанії (86%), В’єтнаму (76%), Сербії (64%), Казахстану (62%) та Індії (57%). Серед росіян 44% задоволені зовнішньо політичним курсом Путіна, 22% — не задоволені, 33% опитаних — вибрали варіант "важко відповісти".

За даними Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, 74% українців негативно сприймають політику Кремля та називають її дестабілізаційною. Варіант відповіді "стабілізує" обрали лише 10% опитаних.

Водночас іноземці вважають загалом міжнародну політику США, Китаю та Росії дестабілізаційною. Трохи краще в світі стали ставитися до політики Байдена. Кількість негативно налаштованих проти Штатів знизилася на 11%. Таким чином, позитивно оцінили роботу США на міжнародній арені 39% респондентів. Незадоволених нею все ще 41%, не дали однозначної відповіді — 20% опитаних.

Асоціація Gallup проводила міжнародне опитування з жовтня по грудень 2021 року. Вибіркова сукупність становить понад 41 тисяча опитаних. В опитуванні взяли участь мешканці 44 країн світу. Статистична похибка опитування не перевищує 3–5% при довірчому інтервалі 95%.

Як повідомляв портал "Коментарі", за розрахунками доктора філософії з Пенсільванського університету Метью Кіллінгсворта, середня сума доходу в рік для того, щоб почуватися щасливим, становить не 75 тисяч доларів, як вважалося раніше.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини