Рубрики
МЕНЮ
Козлова Альбіна
У Брюсселі розпочався саміт ЄС. На окрему зустріч зберуться міністри оборони країн, що входять до НАТО, для обговорення стратегії захисту проти агресії. Про це пише "Польське радіо".
У Брюсселі члени НАТО обговорять нову стратегію, фото з відкритих джерел
Відомо, що розглянуть стратегію оборони від ядерної атаки та кібератак. Нова широка та повна стратегія — це дещо більше, ніж ті плани оборони в кожній країні. Тому журналісти говорять про те, що НАТО готується відбивати атаки ядерною зброєю та хакерські атаки з боку РФ чи іншої країни.
На зустрічі обговорять і ймовірність агресії з боку Росії, а також всі необхідні питання, щоб провести саміт НАТО в Мадриді у 2022 році. Присутні обговорять і ситуацію з "Талібаном" в Афганістані.
За словами генсекретаря НАТО Єнса Столтенберга, відносини між НАТО та Росією на найнижчому рівні за весь період після того, як закінчилася Холодна війна. В Альянсі готові говорити, однак за безпеку та оборону все ж дбають, адже Росія нарощує озброєння та розташовує свою техніку біля кордонів України та в Білорусі. Тому в Альянсі дотримуються концепції стримування та оборони в євроатлантичному регіоні.
Як повідомляв портал "Коментарі", Україна розпочала реалізацію ПДЧ в НАТО. Україна вже де-факто реалізує План дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО у вигляді річної національної програми. Про це сказав журналістам на полях
форуму AEF міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Чи потрібен цей вступ, враховуючи жорсткі заяви Росії з
цього приводу і не особливе бажання Альянсу бачити в собі Україну?
Видання "Коментарі" отримало відповіді на ці важливі питання після
спілкування з нашими експертами.
Новини