Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Росія прагне глибокого втручання у політичну систему України, використовуючи виборчий процес, заявив в ефірі "Еспресо" російський опозиційний політик Марк Фейгін.
Володимир Путін
За його словами, кремлівський диктатор Володимир Путін не збирається зупинятися. При цьому він додав, що Кремль не приховує своїх намірів щодо всієї України. Російська влада робить усе, щоб Київ не зміцнив економічну незалежність і зв’язки із Заходом, адже це остаточно унеможливить реінтеграцію в орбіту Москви, додав російський політик.
Фейгін вважає, що росіяни прагнуть затягнути Україну назад у свої структури на кшталт ОДКБ. Оскільки наразі всі зв’язки між країнами розірвані, Кремль хоче впливати на українську політичну систему через вибори, додав він.
За його словами, Москва активно роздмухує внутрішньополітичні суперечності в Україні.
Окрім того, він звернув увагу на цинізм Кремля. Зокрема, Путін заявляє, що Зеленський може втримати владу лише шляхом фальсифікації виборів. Але це говорить людина, яка ніколи не брала участі у реальних виборах, адже в Росії їх просто не існує, додав Фейгін.
На його думку, вимога Кремля щодо виборів є прямим втручанням у суверенітет України.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав про найгірший сценарій для України у війні.
Новини