Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Чорношкіра росіянка Франсін Вілла, яка в дитинстві жила в США, але повернулася на "історичну батьківщину", стала жертвою жорстокого побиття та образ на расовому підґрунті. У під’їзді власного будинку у Москві її побили сусіди через колір шкіри.
Франсін Вілла побили у Москві через расизм. Фото з відкритих джерел
Батько Франсін Вілли Джордж Тайнс приїхав до Радянського Союзу у 1930-х роках. Франсін народилася в Москві, але переїхала до США, де прожила більшу частину життя. У Штатах жінка заявила, що стикалася з поліцейським насильством і расовою дискримінацією.
Через це Франсін Вілла вирішила повернутися до Росії у 2019 році та влаштувалася вчителькою в місцевій гімназії. Темношкіра росіянка стала зіркою російською пропаганди та знялася у фільмі телеканалу RT, де розповідала про переваги життя в РФ.
Попри заяви про краще життя в Росії, Франсін Вілла нещодавно потрапила у конфлікт з сусідами. Згідно з повідомленням російських ЗМІ, конфлікт із сусідами розгорівся через речі, які жінка залишила на сходовій клітці. Суперечка швидко переросла в расистські образи, приниження та насильство, зокрема Франсін отримала удари по обличчю.
На кадрах видно розбите обличчя жінки, а у руках вона тримає російський паспорт. Поруч з нею також перебувала її дворічна дитина при якій і трапився конфлікт з сусідами.
Франсін стверджує, що неодноразово зверталася до дільничного інспектора через расизм у Росії, але її звернення ігноруються. Жінка боїться повертатися додому у свою московську квартиру, де прописана ще з 1987 року.