Головна Новини Світ Росія Генсек НАТО пояснює, навіщо КНДР відправила війська до Росії
commentss НОВИНИ Всі новини

Генсек НАТО пояснює, навіщо КНДР відправила війська до Росії

НАТО про новий союз Путіна: війська КНДР в Росії як ознака відчаю Кремля

сьогодні, 11:00
Поділіться публікацією:

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте розкрив мотиви, чому Північна Корея вирішила відправити свої війська до Росії. За його словами, це рішення Пхеньяна пов’язане з відчайдушною потребою Кремля у військовій допомозі після численних невдач на фронті. 

Генсек НАТО пояснює, навіщо КНДР відправила війська до Росії

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте

На думку Рютте, рішення запросити війська з КНДР показує, наскільки критична ситуація на фронті для Путіна. Щодня російська армія втрачає близько 1200 солдатів, а загальні втрати вже перевищили 600 тисяч осіб. Путіну так і не вдалося досягти бажаного в Україні, і тепер він вимушений просити про допомогу в тих, хто ще залишився його союзником, навіть якщо це далекий та ізольований від світу режим Кім Чен Ина.

Рютте пояснює, що Північна Корея погодилася втручатися у цей конфлікт не через “дружбу”. Для Кім Чен Ина є своя вигода: за своїх солдатів КНДР отримає доступ до російських військових технологій. Це може надати Кім Чен Ину перевагу в регіоні, адже він давно мріє мати в арсеналі передові засоби для тиску на своїх сусідів. Ця угода дозволяє Пхеньяну зміцнити свою армію і посилити загрозу на Корейському півострові.

Цей союз, як підкреслив генсек НАТО, несе значні ризики для глобальної стабільності, оскільки зміцнює позиції Північної Кореї на Корейському півострові та створює нові виклики для безпеки в Азії. Рютте також зазначив, що Путін готовий надавати таку критичну допомогу КНДР, тому що втрачає щодня сотні солдатів і не здатний досягти своїх цілей у війні проти України.

Така співпраця турбує не лише європейські держави, а й країни Азії, адже новий союз Москви та Пхеньяна створює додаткову напругу в регіоні. За словами Рютте, Китай теж грає у цій ситуації свою роль, обіцяючи стабілізацію, але насправді надаючи приховану підтримку Москві та Пхеньяну.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини