Рубрики
МЕНЮ
Клименко Елена
Поки російська та американська делегація ведуть "технічні" переговори в Саудівській Аравії, прессекретар Кремля Дмитро Пєсков зробив низку заяв, деякі з яких викликають сумніви через невідповідність дійсності.
Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков. Фото: РБК
Зокрема, Пєсков заявив, що Путін нібито досі не змінював наказ не завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі України. За його словами, удари не проводяться, хоча в ЗСУ фіксують порушення. Таку інформацію поширило пропагандистське ЗМІ "РИА Новости" в Telegram.
"Кремль відстежує ситуацію з триваючими ударами Києва по енергетичних об'єктах", – йдеться в публікації.
Крім того, Пєсков зазначив, що Росія та США ще мають багато аспектів, пов'язаних із війною в Україні, які потребують опрацювання. За його словами, обидві сторони нібито мають "бажання" рухатися до вирішення конфлікту.
Що стосується перемир'я, то раніше повідомлялося, що в Росії пригрозили новими ударами по українській енергетиці. Російська сторона заявила, що залишає за собою право на "симетричну відповідь" через триваючі удари України по енергетичних об'єктах. Також, за словами представників Трампа, в Україні нібито "запрацювало повітряне перемир'я".
"Прогрес буде, у нас є припинення вогню в повітрі щодо інфраструктури. Це сталося одразу після розмови Трампа з Путіним", – зазначив Волтц..
Як вже писали "Коментарі", американський президент Дональд Трамп запропонував розмістити військових США в Угорщині. Втім, як вважає військовий Олександр Карп’юк, таке рішення є стратегічно безглуздо, адже там немає відповідної інфраструктури.
Новини