Рубрики
МЕНЮ
Клименко Елена
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловився щодо заяви Дональда Трампа, який стверджував, що попередня підтримка США вступу України до НАТО була однією з основних причин війни. Лавров погодився з цією думкою, підкреслюючи, що Трамп є першим і єдиним західним лідером, який відкрито визнав цей фактор.
Глава МЗС Росії Сергій Лавров. Фото: 24 Канал
"Трамп перший і, на мою думку, єдиний, хто публічно зазначив, що одна з головних причин української кризи — це агресивна політика попередньої адміністрації США щодо НАТО. Це важливий сигнал, оскільки ніхто з інших західних лідерів не висловлював таку позицію", — заявив Лавров, схвалюючи слова Трампа.
Також міністр зазначив, що Росія не робила жодних кроків для того, аби порушити свої відносини з країнами Заходу.
"Ми не прагнемо догоджати нікому. Ми не робили нічого, щоб заморозити або зруйнувати наші відносини із Заходом. Ми просто йдемо своїм шляхом і вирішуємо свої завдання разом з нашими парламентарями та народом", — сказав він.
Лавров додав, що головними завданнями Росії є завершення "спеціальної військової операції" на своїх умовах та забезпечення економічної незалежності від західних країн та інших партнерів.
"Це наші основні завдання, і ми зробимо все, щоб їх досягти. Якщо через якийсь час наші західні партнери вирішать відновити відносини, ми подивимося, на яких умовах це можна буде зробити", — підсумував він.
Як вже писали "Коментарі", офіційний представник МЗС країни-агресора Марія Захарова прокоментувала слова свого шефа Сергія Лаврова про те, що й мови не може бути про територіальні поступки Росії в Україні.
Новини