Головна Новини Світ Росія Медведєв доводить, що не зійшов з розуму: «Я ж казав»
commentss НОВИНИ Всі новини

Медведєв доводить, що не зійшов з розуму: «Я ж казав»

Дмитро Медведєв нарешті радіє, що підтверджені його ядерні лякалки

13 червня 2025, 14:28 comments1418
Поділіться публікацією:

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв радіє військовому конфлікту, що стався між Ізраїлем та Іраном. Все через те, що втомився від нарікань, що він постійно пише про "ядерні лякалки". Цього разу він написав дуже коротко, проте не менш емоційно, типу "Я ж казав!"

Медведєв доводить, що не зійшов з розуму: «Я ж казав»

Дмитро Медведєв. Фото з відкритих джерел

"Мене часто дорікають, що я нагнітаю ядерну істерію. Отримайте!

Коли я пишу про ядерний конфлікт, це не просто так. Це реально. І швидко. Не треба такого нікому!" – пише головний посіпака Путіна.

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що Ізраїль сьогодні вночі розпочав військову операцію проти Ірану. Було завдано удари по декількох містах Ірану, спрямовані на підрив ядерної програми та проти військових об'єктів Ірану.

У ЦАХАЛ вже опублікували список імен, хто був ліквідований у перші години військової операції.

Крім того, зазначається, що були ліквідовані фізики-ядерники, які були відповідальні за "стержень" Ірану. Також основне, заради чого були завдані удари:

- плутонієвий реактор у Хондабі, призначений для науково-дослідних робіт і виробництва медичних ізотопів із використанням природного урану та важкої води;

- підземний ракетно-ядерний комплекс у Хоррамабаді, де розташована велика шахтна база і сховище ядерних матеріалів;

- ядерно-технологічний центр в Ісфахані, де знаходилось підприємство з переробки урану та дослідні реактори;

- дослідна ядерна лабораторія/центр біля Тебриза, яку Ізраїль раніше вважав резервним майданчиком для малих реакторів.                                                                                                                                                             



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини