Рубрики
МЕНЮ
Клименко Елена
Олімпійський чемпіон Максим Храмцов висловився з образливими коментарями щодо жителів Європи. Тхеквондист з Москви, слідуючи традиціям російського шовінізму, заявив, що європейцям потрібно змінити свою думку, оскільки вони не хочуть знайти спільну мову з Росією. Про це 27-річний Храмцов заявив під час інтерв'ю пропагандистському агентству ТАСС.
Максим Храмцов. Фото: РБК
Переможець Токійських Ігор 2020 року, який відкрито підтримує режим Володимира Путіна, додав, що Росія не має наміру змінювати свої переконання.
"Можна багато їм говорити, але я не маю великого досвіду спілкування з європейцями. Наш менталітет зовсім інший, вони мають інші погляди. Я знаю, що вони мене не зрозуміють – у нас різні світогляди. Мені здається, що ми ніколи не зможемо знайти порозуміння – хтось має змінитися докорінно, але ми цього точно не робитимемо. Отже, змінюватимемо їх і робитимемо це разом", – заявив Храмцов.
Напередодні Олімпіади-2024 він назвав зрадою відмову від підтримки Кремля та підкорився йому. Після того, як його не допустили до Ігор у Парижі, Храмцов висловив обурення словами: "Мрію вкрали лише тому, що я росіянин".
Зазначимо, що у 2022 році спортсмен записав відеопривітання Путіну до його 70-річчя, супроводжуючи його посланням, де тричі використовував букву Z.
Як вже писали "Коментарі", у Москві відбулася презентація нового підручника з історії Росії, у якому війну Росії проти України порівнюють з боротьбою СРСР із нацистською Німеччиною. Зокрема зазначається, що кремлівський диктатор Володимир Путін характеризує війну, яку Росія офіційно називає "Спеціальною військовою операцією", як важливу, але необхідну боротьбу проти підтримуваної Заходом та НАТО України. Він стверджує, що це частина глобальної боротьби з "загниваючим Заходом", який намагається ослабити і розділити Росію.
Новини