Головна Новини Світ Росія Москва готова до прямих переговорів з Києвом: що чекає Путін
commentss НОВИНИ Всі новини

Москва готова до прямих переговорів з Києвом: що чекає Путін

У Кремлі вважають, що саме Київ має виступати ініціатором переговорів

сьогодні, 11:30
Поділіться публікацією:

Країна-агресор чекає на "сигнал" від України про відновлення прямих переговорів щодо завершення війни. Таку заяву зробив речник російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков в інтерв'ю російському пропагандистському інформагентству ТАРС.

Москва готова до прямих переговорів з Києвом: що чекає Путін

Переговори. Фото: з відкритих джерел

"Продовжується "спеціальна військова операція". Продовжуються зусилля США щодо виведення процесу у мирне русло. Неодноразово підтверджувалася готовність російської сторони, президента без жодних умов до початку переговорного процесу з Україною", — заявив Пєсков.

Спікер російського диктатора наголосив, що Москва чекає від Києва сигнал про поновлення прямих переговорів, додавши про те, що українська влада нібито має "юридичну заборону" на такі дії.

"Київ має вжити якихось дій щодо цього (прямих переговорів – ред.). У них же є юридична заборона на це. Поки що ми не бачимо жодних дій", — додав він.

Водночас, спікер Кремля заявив, що нової розмови Путіна з президентом США Дональдом Трампом поки не заплановано. Втім, така розмова може бути оперативно узгоджена за потреби.

Читайте також на порталі "Коментарі" — президент США Дональд Трамп висловив сподівання, що Росія та Україна "укладуть угоду" наступного тижня. Таку заяву глава Білого дому зробив у своїй соцмережі Truth Social. І сьогодні видання The Wall Street Journal видало матеріал про те, що США цього тижня очікують від Києва відповіді на ідеї про завершення війни. Зокрема, відмова від вступу до НАТО та можливе визнання Америкою Криму російською. Є також натяк на визнання російськими окупованих територій на сході країни. Запорізька, Херсонська, Донецька, Луганська, Харківська області – заморожування лінії розмежування. США не визнають окупацію, а й виведення військ звідти не вимагають. Щодо Запорізької атомної електростанції, то офіційний Вашингтон у рамках питання завершення війни в Україні розглядає ідею нейтральної території навколо неї. Про що говорять такі пункти мирного плану Трампа, якщо вони справді реальні? Чи може Україна відмовитися від них у ситуації, що склалася? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини