Рубрики
МЕНЮ
Кречмаровская Наталия
Чоловіки у РФ виступають проти турецьких серіалів. Причина банальна — росіяни не дотягують до екранного образу справжнього чоловіка.
Фото з відкритих джерел
З пропозицією заборонити показ турецьких серіалів у РФ виступили "Ветерани Росії", пише російське видання “РИА-Новости”. На думку представників організації, у серіалах створюється штучний образ ідеального чоловіка, через що російські жінки "втрачають інтерес до співвітчизників".
Зазначається, що надивившись таких серіалів, багато російських жінок втрачають інтерес до своїх співвітчизників і прагнуть шукати образ, нав'язаний екраном, за межами Росії, що вже призвело до багатьох трагічних випадків.
Розкритикували у зверненні й російські серіали, де, як вважають "Ветерани Росії", "російських чоловіків найчастіше показують в принизливому світлі, представляючи їх в образі алкоголіків та невдах".
У зв'язку з цим громадські діячі просять також запровадити поняття "деструктивної пропаганди" у кінопродукції. Звернення вони направили міністру культури Любимової та голові Держдуми Володіну.
Нагадаємо, що у Росії шукають “охочих” воювати проти України. Чергове рішення для поповнення російської армії, як писав портал “Коментарі”, знайшли у Державній думі. Російські депутати планують запропонувати відрахованим студентам військових училищ замість сплати компенсації державі за навчання піти на війну проти України. У Центрі протидії дезінформації пояснили, що раніше подібна практика щодо відрахованих студентів не застосовувалась. Ймовірно таке рішення може призвести до зловживань у військових училищах.
Новини