Рубрики
МЕНЮ
Кречмаровская Наталия
Влада РФ почала активніше залякувати Україну та західні країни ударами новою ракетою. За словами російського диктатора Володимира Путіна, “Орєшнік” замінить ядерну зброю. У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки переконані, що інформація про те, що “Орєшнік” удосконалить ядерну доктрину Росії є ворожим шантажем.
Володимир Путін. Фото портал "Коментарі"
“Брехня: російська ядерна доктрина жорсткішою не стане, але за наявності достатньої кількості таких ракет як “Орєшнік”, вона буде вдосконалюватися. Це пропагандистам заявив диктатор Путін”, — повідомляють в Центрі.
Також зазначають, що насправді російський режим коригує заходи з ядерного шантажу світової спільноти. Напередодні й після ракетного удару по Дніпру 21 листопада Кремль увів в інформаційне поле балістичну ракету “Орєшнік”.
Також нагадали, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 грудня анонсував розміщення цих ракет на території білорусі. Того ж дня Путін порівняв “Орєшнік” з ядерною зброєю. А численні агенти впливу РФ за кордоном роблять заяви, спрямовані на нагнітання істерії і страху навколо цієї ракети.
“Скоординованість цих заяв та медійної активності свідчать про проведення інформаційно-психологічної операції. Її мета – вплив на країни Заходу з метою зниження ними військової підтримки України”, — пояснили у Центрі.
Також акцентували увагу, що Кремль активізував цю операцію після зустрічі президента України Володимира Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном і обраним президентом США Дональдом Трампом у Парижі 7 грудня.
Нагадаємо, що Лукашенко, як повідомляв, портал “Коментарі”, заперечив фактичну окупацію Білорусі Росією.
Новини