Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
На одну із своїх засідань Путін знову зробив цинічну заяву про війну Росії проти України та доведення так званого "СВО"" до логічного завершення.

Володимир Путін (фото з відкритих джерел)
Кремлівський диктатор знову повторив свої божевільні заяви, що напав на Україну, бо нібито хотів захистити людей.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що диктатор РФ Володимир Путін знову зробив абсурдні заяви, намагаючись виправдати повномасштабне вторгнення в Україну. Він стверджує, що так звана "спеціальна військова операція" (СВО) нібито не є початком війни, а "спробою її завершити".
Також російський "фюрер" заявив, що нібито саме "Захід розв’язав війну проти Росії українськими руками". Наприкінці Путін додав, що це "Москва вісім років намагалася вирішити ситуацію в Україні мирним шляхом".
"Зеленський заявляв про своє прагнення до миру, але в підсумку став ставити інтереси націоналістично налаштованих груп вище, ніж народу України", — сказав Путін.
Він також зазначив, що для київської влади головним є усвідомлення того, що переговори — найкращий шлях для розв’язання існуючих проблем. Також він повторив ряд своїх безглуздих заяв, щодо окупації Криму, завершення війни та переговорів із США.