Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Господар Кремля Володимир Путін запросив представників американської делегації разом з їх лідером Джо Байденом до Російської Федерації на млинці та чаювання. Про це він висловивсь, виступаючи на брифінгу у Пекіні сьогодні, 18 жовтня.
Володимир Путін (фото з відкритих джерел)
Як можна побачити на відео, Володимира Путіна схвилювали передані Сполученими Штатами Києву далекобійні ракети ATACMS. За 20 секунд, коли він відповідав, то декілька разів згадував ATACMS і кхекав.
"Якщо війна програна, навіщо постачати ATACMS. Нехай заберуть назад ATACMS, всю іншу зброю, сідають за млинці, приїжджають до нас на чаювання. Якщо програна війна, для чого і про що розмовляти, навіщо ATACMS. Поставте це йому запитання", — висловивсь Путін.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про що домовлялися Путін та Сі Цзіньпін. Китайський вояж російського диктатора Володимира Путіна, під час якого він помітно нервував, пройшов на фоні виходу РФ із угоди про заборону ядерних випробувань. При цьому китайський лідер Сі Цзіньпін, який раніше критикував Росію за брязкання ядерною зброєю, зокрема її переміщення в Білорусь, цього разу заплющив очі на чергові кремлівські вибрики. Більше того, Сі та Путін підкреслювали тісні зв'язки Москви з Пекіном, а китайський глобальний проект "Один пояс, один шлях" представляли чи не як альтернативу західному світопорядку.
Економіст, член товариства фінансових аналітиків, екс-член Ради НБУ Віталій Шапран упевнений, що офіційний Пекін має всі підстави бути незадоволеним, оскільки з жовтня 2022 року, за винятком березня 2023-го, експорт з КНР постійно знижується. Війна в Україні заважає КНР у торгівлі та збільшує напруженість у питаннях Тайваню, наголошує Віталій Шапран.
І ці втрати Китаю, продовжує він, не в змозі компенсувати, ані РФ, ані Іран, ані Північна Корея (КНДР) із їхніми мікроскопічними розмірами економік.
Новини