Головна Новини Світ Росія РФ винна у збитті пасажирського літака MH17: Лавров накинувся на ICAO через їх рішення
commentss НОВИНИ Всі новини

РФ винна у збитті пасажирського літака MH17: Лавров накинувся на ICAO через їх рішення

Лавров відкинув усі звинувачення в бік РФ

сьогодні, 17:53
Поділіться публікацією:

Після того, як Рада Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) поклала на Росію відповідальність за збивання пасажирського літака рейсу MH17 у липні 2014 року. Лавров накинувся на організацію та заявив, що тема визнання Росії винною в катастрофі малайзійського Боїнга під Донецьком напередодні візиту прем'єра Малайзії до Москви піднята спеціально, але нібито малайзійська сторона все розуміє. Про це він заявив для російських ЗМІ.

РФ винна у збитті пасажирського літака MH17: Лавров накинувся на ICAO через їх рішення

Сергій Лавров (фото з відкритих джерел)

"Вони бачать, що ті, хто займався цим розслідуванням, робили це не чистоплотно. Ну, фактів повно. Почати з того, що українці так і не дали даних зі своїх радарів, на відміну від нас. Американці так і не дали даних зі своїх супутників. А судді в Гаазі записали що, ось американці нам сказали, посилаючись на дані зі своїх супутників, що це зробила Росія — "ми їм віримо". Але так само юриспруденція не здійснюється",- заявив Лавров.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Росію визнали відповідальною за збиття MH17Рада Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) поклала на Росію відповідальність за збивання пасажирського літака рейсу MH17 у липні 2014 року. Наступним кроком має стати визначення форми відшкодування із боку Росії. Спочатку ІКАО має зобов'язати РФ розпочати переговори з Нідерландами та Австралією та сприяти цьому процесу. Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ Нідерландів, які разом із Австралією ініціювали спір проти Росії в ICAO.

Рада ІКАО ухвалила рішення щодо спору, ініційованого Нідерландами та Австралією у березні 2022 року проти Російської Федерації з приводу збивання рейсу MH17 17 липня 2014 року. Рішення ухвалено в понеділок, 12 травня, шляхом голосування членів Ради ІКАО, і "значна більшість" членів Ради підтримали позицію Нідерландів та Австралії, йдеться у повідомленні.
 

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини