Головна Новини Світ Росія Росія нахабно порушила повітряний простір Польщі: деталі
commentss НОВИНИ Всі новини

Росія нахабно порушила повітряний простір Польщі: деталі

Факт порушення повітряного простору зафіксували над Балтійським морем

26 квітня 2025, 16:50
Поділіться публікацією:

Напередодні ввечері один із російських військових гелікоптерів порушив повітряний простір Польщі. Про інцидент повідомили у польському військовому командуванні.

Росія нахабно порушила повітряний простір Польщі: деталі

Фото: з відкритих джерел

Як зазначає 24 Канал із посиланням на Оперативне командування ЗС Польщі в соцмережі Х, гелікоптер належав до російського Балтійського флоту.

Порушення повітряного простору сталося 25 квітня над акваторією Балтійського моря. Політ повітряного судна був зафіксований та відстежувався за допомогою радіолокаційних засобів як військовими структурами, так і польською авіаційною навігаційною службою.

У збройних силах Польщі наголосили, що сили ППО перебували в постійній бойовій готовності для захисту повітряного простору країни.

Також було зазначено, що дії російського гелікоптера можуть свідчити про спробу перевірки бойової готовності польських протиповітряних систем.

Тим часом 26 квітня Міністерство оборони Росії заявило про нібито завершення бойових дій у Курській області. Проте Генштаб ЗСУ спростував цю інформацію, заявивши, що операція українських Сил оборони на території області триває.

Згідно з офіційною інформацією, ситуація залишається напруженою, але українські підрозділи утримують позиції, виконують бойові завдання й завдають ворогу значних втрат, застосовуючи різні види озброєння, зокрема в рамках тактики активної оборони.

Портал "Коментарі" писав, що міністри оборони дев'яти країн Східної Європи звернулися до НАТО із закликом підготувати "колективну відповідь" на зростаючі випадки порушення повітряного простору Росією. Відповідна заява підписана міністрами оборони Болгарії, Чехії, Естонії, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Румунії та Словаччини.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини