Головна Новини Світ Росія Росія стрімко втрачає прибутки: який товар більше не має попиту у світі
commentss НОВИНИ Всі новини

Росія стрімко втрачає прибутки: який товар більше не має попиту у світі

Обсяги продажу зброї Росією стрімко зменшується

10 грудня 2024, 15:03
Поділіться публікацією:

Російська зброя більше не має попиту у світі — країна-агресорка втрачає прибутки, які ще були до початку повномасштабної війни проти України. Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на інформацію Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Росія стрімко втрачає прибутки: який товар більше не має попиту у світі

Фото портал "Коментарі"

За даними Центру, експорт зброї з РФ значно зменшується з початку повномасштабного вторгнення в Україну.

“У поточному році, за даними Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проблем миру (SIPRI), Росія вперше за довгий час опустилася на третє місце за експортом зброї. Нагадаємо, раніше РФ була другою після США, а тепер вже поступається й Франції. Якщо 2019 року Росія експортувала зброю в 31 країну, то у 2023-му — тільки в 12”, — повідомляють у Центрі. 

Зазначається, що у 2021 році доходи Росії від продажу зброї становили 14,6 млрд дол. У 2022 вони впали до 8 млрд дол., а станом на кінець 2023 року до 3 млрд дол.

“Аналіз доводить, що наприкінці цього року доходи становитимуть вже навіть менше ніж 1 млрд дол., тобто в 14 разів менше ніж до повномасштабного вторгнення в Україну. Серед “найвідоміших” російських експортних контрактів, які були укладені торік — продаж аж двох вертольотів Мі-17 Киргизстану”, — йдеться у повідомленні Центру.

Показовим у цьому питанні є також Індія. Лише 36% її зброї надійшло з Росії минулого року, порівняно з 76% у 2009 році. Зараз Індія купує більше західної зброї та намагається виробляти власну за підтримки не РФ, а США та Франції.

Раніше портал “Коментарі” повідомляв, де Росія братиме гроші на війну проти України.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини