Головна Новини Світ Росія Росіяни у список вимог на переговори внесли всі свої фантазії: перелік
commentss НОВИНИ Всі новини

Росіяни у список вимог на переговори внесли всі свої фантазії: перелік

Росіяни хочуть «реалій на землі», проте забувають про Курську область, частину якої контролюють ЗСУ

сьогодні, 08:03
Поділіться публікацією:

Українцям важливо розуміти, що є в російській переговорній позиції і чого там немає, відзначає експерт з питань інформаційних воєн та конкурентної розвідки Дмитро Золотухін.

Росіяни у список вимог на переговори внесли всі свої фантазії: перелік

Переговори України і РФ

За його словами, той факт, що речник кремлівського диктатора Дмитро Пєсков визнає причину продовження "спеціальної військової операції" відмовою України капітулювати через так звані Стамбульські домовленості — найкраще підтверджує справжню мотивацію Кремля. Як відзначає експерт, не може бути з одного боку "реалії на зємлє", а з іншого — Стамбульські перемовини, треба щось одне.

"По-друге, в російських "рєаліях на зємлє" ніколи не згадується Курська область. Тобто, їхні "рєалії на зємлє" — це просто частина фантазійного світу, в якому все ще є Донбас і "Наваросія". По-третє, нейтральний та позаблоковий статус України був закріплений в Конституції. Дискусія про його зміну почалася після початку російської агресії у лютому 2014-го року", — підкреслює Золотухін.

Окрім того, підкреслює експерт, Україна не потребує встановлення "безядерного статусу", оскільки такий статус був Україною встановлений у 1994 році. Якщо Росія виносить це питання на перемовини, отже вона не визнає домовленості про безядерний статус України від 1994 року. А, отже, якщо документи 1994 року є, фактично, нікчемними — то і Україна ніяких зобов'язань по ним не несе, додав Золотухін.

Також, говорить експерт, питання санкцій проти Росії не може бути частиною мирних перемовин, адже, санкції, за словами російських пропагандситів, спричиняють позитивний вплив на російську економіку.

"До того ж, санкції накладено за злочини Росії проти міжнародного права та порушення прав людини. А, отже, статус відносин з Україною жодним чином не пов'язаний з санкційними режимами", — підсумував Золотухін.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, які території мають залишити війська України та РФ, щоб дати старт переговорам.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини