Головна Новини Світ Росія США запропонували відмовитися від взаємних ударів по енергетиці: що відповіли у Росії
commentss НОВИНИ Всі новини

США запропонували відмовитися від взаємних ударів по енергетиці: що відповіли у Росії

На переговорах в Ер-Ріяді представники американської делегації запропонували, щоб РФ та Україна більше не завдавали ударів по об'єктах енергетики

18 лютого 2025, 16:27
Поділіться публікацією:

Міністр закордонних справ країни-агресора Сергій Лавров заявив, що представники американської делегації нібито пропонували ввести мораторій на те, щоб Україна і РФ не завдавали ударів по енергетичних об'єктах.

США запропонували відмовитися від взаємних ударів по енергетиці: що відповіли у Росії

Сергій Лавров

"Сьогодні наші американські колеги говорили, що може якось запровадити якийсь мораторій на ненапади на енергетичні об'єкти", — сказав Лавров.

За його словами, представники російської делегації пояснили дипломатам зі США, що Росія "не атакує цивільні об'єкти".

Як цинічно заявив Лаврова, російськими цілями в Україні були тільки ті об'єкти, які безпосередньо обслуговують Збройні сили України.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Росія регулярно атакує об'єкти енергетики в Україні і навіть неодноразово намагалася влаштувати блекаути. При цьому російські пропагандисти неодноразово закликали "вимкнути" Україну, "заморозити" її та змусити українців страждати, оскільки вони не хочуть ставати частиною Росії.

При цьому раніше в США назвали причину ударів РФ, що посилилися, по українській енергетиці. Російський диктатор Володимир Путін визнав, що ударна кампанія Росії, що триває, проти українських енергетичних об'єктів частково спрямована на знищення української оборонної промисловості. Аналітики наголошують, що це підтверджує поточну оцінку ISW про те, що російські удари по українських енергетичних об'єктах спрямовані на погіршення українського оборонно-промислового потенціалу. Як оцінюють у ISW, розвиток оборонно-промислової бази згодом може дозволити Україні підтримувати захист від Росії та довгострокові потреби національної безпеки за значного зменшення іноземної військової допомоги.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини