Головна Новини Світ Росія Стало відомо, яке місто залишиться без параду на 9 Травня
commentss НОВИНИ Всі новини

Стало відомо, яке місто залишиться без параду на 9 Травня

У Криму бояться проводити парад 9 травня та не розголошують розклад святкових заходів

сьогодні, 17:02
Поділіться публікацією:

Окупаційний губернатор міста Севастополь окупованого Криму Михайло Развожаєв повідомив, що у місті не проводитимуть парад на честь Дня Перемоги, це рішення узгодили із Міністерством оборони РФ. Про це пише про кремлівське агентство ТАСС, передає портал "Коментарі".

Стало відомо, яке місто залишиться без параду на 9 Травня

Парад до Дня Перемоги у Москві. 2024 рік

Парад 9 травня не проводитимуть у Севастополі з міркувань безпеки. Про це на апаратній нараді в уряді міста повідомив окупаційний губернатор Михайло Развожаєв.

"Публікувати зі зрозумілих причин ми розкладу [святкових заходів] не будемо. Параду [на честь річниці] Перемоги [у Севастополі] цього року не буде, ця позиція узгоджена з Міністерством оборони", — сказав він.

Так званий губернатор Севастополя також нагадав, що акція "Безсмертний полк" пройде у місті в онлайн-форматі. Заплановано велику кількість різних заходів, орієнтованих на дітей та молодь, дорослих мешканців міста. У всіх муніципалітетах Севастополя також заплановано святкові концерти.

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що у Російській Федерації продовжується тенденція до скасування святкових заходів з нагоди 9 травня — Дня Перемоги. Причина — постійна загроза ударів з боку Сил оборони України.

Особливо мова йде про військові паради, які традиційно є головним елементом урочистостей.

Так, у Краснодарі вирішили не проводити парад.

"У Краснодарі парад скасовано. Натомість його планують провести в Новоросійську. Але щоденні повітряні тривоги створюють надто серйозні ризики", — пояснив губернатор. При цьому він додав, що таке рішення ухвалено після консультацій із силовими структурами та військовим командуванням. Проте навіть Новоросійськ, де урочистості все ще заплановані, не є безпечним — у місті вже неодноразово фіксували удари українських дронів по об’єктах стратегічного значення. Скасування парадів у РФ стає системним явищем. У 2024 році урочистості не проводили вже в кожному четвертому регіоні країни. Особливо це стосується прикордонних областей — Бєлгородської, Курської, Брянської та Липецької — які регулярно зазнають атак безпілотників.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини