Головна Новини Світ Росія У РФ фіксують рекордні збитки: по якій галузі боляче вдарили санкції
commentss НОВИНИ Всі новини

У РФ фіксують рекордні збитки: по якій галузі боляче вдарили санкції

Рішення Кремля поставили деякі регіони РФ на межу банкрутства

сьогодні, 13:50
Поділіться публікацією:

За підсумками 2024 року у Росії зафіксовані рекордні збитки найбільших вугільних компаній. У Центрі протидії дезінформації пояснили, що зафіксовані збитки у розмірі понад 575 млн дол. Кризові явища у вугледобувній галузі продовжують наростати.

У РФ фіксують рекордні збитки: по якій галузі боляче вдарили санкції

Фото портал "Коментарі"

“Санкції та підняття ключової ставки зробили видобуток російського вугілля невигідним. Навіть Китай, який став основним покупцем російського вугілля після лютого 2022 року, знизив об’єми закупівлі”, — пояснили у Центрі. 

Зазначається, що вугільні регіони Росії на собі відчувають фінансові наслідки війни: там скорочують робочі місця, затримують зарплати, зупиняють роботу шахт, збільшується кількість протестів, пов’язаних з умовами праці.

“Російський режим війною проти України довів свої колись багаті регіони-лідери з видобутку вугілля до банкрутства та голодних протестів”, — прокоментували наслідки повномасштабної збройної агресії РФ проти України. 

Нагадаємо, що росіяни почали щось підозрювати. Як писав портал “Коментарі”, попри намагання Кремля “підмалювати” загальну картинку, росіяни відчувають зміни не на краще на собі. За результатами опитування Інституту конфліктології та аналізу Росії, 94% росіян відчувають прискорення інфляції.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки пояснили, що абсолютна більшість респондентів відповіли, що побачили зміни у своїх повсякденних покупках. 69% опитаних заявили, що їхня можливість купувати товари та послуги зменшилася за останні пів року. 

При цьому 56% росіян вважають, що їхній армії в першу чергу протистоять ЗСУ, а вдвічі менше (26%) – що росіяни вже напряму воюють з НАТО.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини