Головна Новини Світ Росія В Держдумі сказали чи підтримують введення миротворців в Україну
commentss НОВИНИ Всі новини

В Держдумі сказали чи підтримують введення миротворців в Україну

В Держдумі РФ прокоментували можливу ініціативу Німеччини ввести свої війська в Україну

6 грудня 2024, 16:08
Поділіться публікацією:

Західні країни розглядають можливість введення миротворчого контингенту на територію України, але такий сценарій навряд чи буде прийнятним для Росії, з заявив перший заступник голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Чепа, коментуючи підготовку такого плану Німеччиною.

В Держдумі сказали чи підтримують введення миротворців в Україну

Держдума РФ

За словами Чепи, Захід уже тривалий час працює над різними варіантами врегулювання ситуації в Україні, зокрема розглядаючи участь миротворців.

"Вони давно займаються цим питанням, постачаючи фахівців із Німеччини та інших країн. Однак для нас це навряд чи буде прийнятним," – зазначив депутат країни-агресора.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що 5 грудня, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Берлін розглядає можливість участі у миротворчій місії в Україні після завершення бойових дій. Він наголосив, що уряд Німеччини наразі веде підготовку та аналізує сценарії такого втручання, проте вся ця робота залишається конфіденційною.

Пісторіус також зазначив, що рішення про участь німецьких військових у миротворчій місії залежатиме від низки умов, які будуть визначені сторонами конфлікту.

Раніше міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербокповідомила, що німецькі військовослужбовці можуть бути направлені до України для підтримання миру. Водночас вона уточнила, що це можливо лише після припинення вогню. Новий верховний представник ЄС із зовнішньої політики Кая Каллас на вихідних вже заявила, що вважає можливим, щоб європейські солдати забезпечили можливе припинення вогню в Україні. За її словами, солдати для цього можуть бути з країн, які вже висловлювалися відкритими для дискусій щодо відправлення військ у минулому. До них можна віднести Францію, Велику Британію та країни Балтії.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини