Рубрики
МЕНЮ
Козлова Альбіна
В рф провели експериментальний пуск МБР
РС-28 "Сармат"
шахтного базування в Красноярському краю, там на Красноярському машинобудівному заводі планується почали виробництво таких ракет, за інформацією російського міністерства оборони.
Фото ілюстративне / Pixabay
Військовий експерт Олег Жданов прокоментував запуск та пояснив, що росія намагається продемонструвати світу.
За його словами, скоріше за все це не нова розробка, а
модернізація радянської ракети. За 30 років в росіян немає нових розробок, вони
дістають старі проекти, які існували на момент розвалу радянського
союзу.
Про цю ракету Путін заявляв давно й це перший експериментальний пуск ракети-носія, що має перевершити стару ракету типу РС-20В "Воєвода"(за класифікацією НАТО — SS-18 "Сатана"). Це надважка багатоступенева ракета, яка може виходити на орбіту і вивозити до 10 тонн вантажу, дальність пуску — 18 000 км. Теоретично вона вивозить до 10 ядерних зарядів, які можуть атакувати цілі з космічної орбіти.
Надалі будуть державні випробування і якщо вони будуть успішними, потім буде прийнято рішення про налагодження серійного виробництва.
Російська влада заявляла, що ця ракета здатна обійти всі механізми і системи протиракетної оборони, однак, як говорить експерт, "голови" ракети ще ніхто не бачив. До того ж сумнівним є те, що росія зможе без іноземних комплектуючих запустити виробництво таких ракет, бо воно навряд чи збереглося.
Політичний експерт Юрій Романенко вважає, що вся історія з шантажем росією світу — це ознаки кінця імперії диктатора Путіна.
Слова експерта підтверджує й українська розвідка, адже виявлено, що блоки російських крилатих ракет типу Х-55, а також їх модифікацій Х-555 та Х-101 розроблені у 1960-1970 рр., а їх навігаційна система “ПГИ-2М” розроблена в 1977 році.
Як повідомляв портал "Коментарі", росія змінює тактику в Маріуполі й Путін прийняв таке рішення щодо "Азовсталі" не просто так.
Новини