Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Помічник російського диктатора Володимира Путіна Юрій Ушаков оприлюднив список світових лідерів, які приїдуть на парад у Москву 9 травня. Серед названих 29 іноземних лідерів, які підтвердили візит до Росії на День перемоги, присутні також представники Європи - прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо та президент Сербії Александар Вучич.
Іноземні лідери на параді у Москві у 2023 році. Фото з відкритих джерел
Росія цього року активно залучає світових лідерів до Дня перемоги. Їх кількість найвища за останні п’ять років, а також втричі більша, ніж була минулого року. За словами помічника Путіна Юрія Ушакова, підтвердили свою участь іноземні лідери 29 країн.
Серед запрошених на 9 травня у Москву опинився один лідер з Європейського Союзу – прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо. Попри критику ЄС, словацький лідер підтвердив свою участь у заходах до Дня перемоги в РФ.
З Європи до Росії приїде президент Сербії Александар Вучич. У ЄС зазначили, що такий крок сербського лідера ускладнить процес євроінтеграції країни, однак це не спинило Вучича, який також підтвердив візит до Москви на парад перемоги.
Також до Путіна на 9 травня приїде білоруський диктатор Олександр Лукашенко.
Попри заяви Ушакова про 29 іноземних лідерів, у його список також потрапили представники самопроголошених та невизнаних територій, зокрема лідер Абхазії Бадра Гунба та воєнний керівник М’янми Мін Аун Хлайн.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв про світових лідерів, які підтвердили візит до Росії на День перемоги.
Також "Коментарі" писали про те, які країни будуть марширувати на параді у Москві 9 травня. Загалом у Кремлі назвали список з 13 країн.
Новини