Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що підтримує ідею досягнення справедливого, міцного та гідного миру між Росією та Україною. За його словами, для цього необхідний твердий дипломатичний фундамент, на основі якого Київ та Москва сядуть за стіл переговорів.
Президент Туреччини Реджеп Ердоган. Фото з відкритих джерел
Реджеп Ердоган виступив на "Зустрічі лідерів країн-однодумців", де зробив кілька заяв щодо війни в Україні. За його словами, Анкара очікує, що Європейський Союз займе стратегічну та далекоглядну позицію щодо приєднання Туреччини.
Президент Туреччини сказав, що для досягнення справедливого, міцного та гідного миру між Україною та Росією необхідний "твердий дипломатичний фундамент, на основі якого протиборчі сторони сядуть за стіл переговорів".
Ердоган додав, що очікує, що ЄС включить Туреччину до своїх програм з закупівлі оборонної продукції та реконструкції України.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Ердоган зробив заяву про війну в Україні, де зізнався в бажанні закінчити її у 2025 році. Ха його словами, ключовим пріоритетом для Анкари у цьому році залишатиметься досягнення миру.
Також "Коментарі" писали, що Туреччина остаточно визначилась, чий Крим у війні між Україною та Росіє.
Новини