Рубрики
МЕНЮ
Марьян Ощановский
США розчаровані діями президента Володимира Зеленського, оскільки він не прагне закінчити війну в Україні, заявив посланник президента США з особливих доручень Річард Гренелл, виступаючи на Конференції консервативних політичних дій (CPAC).
У Трампа розкритикували Зеленського. Фото з відкритих джерел
Річард Гренелл нагадав, що американці витратили мільярди доларів на підтримку України.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що віцепрезидент США Джей Ді Венс підтримав зусилля Дональда Трампа з припинення війни в Україні. Він вважає мир у Європі близькою перспективою. На думку віцепрезидента США, Трамп – досвідчений переговірник, а обраний ним формат діалогу з росіянами – вірний. "Вони питають, чому ми говоримо з Росією. А як закінчити війну, якщо не говорити з Росією? Треба говорити з усіма, хто воює, якщо ви справді хочете покласти край конфлікту. Я знаю, що президент цього хоче", – заявив Джей Ді Венс.
Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що армії РФ встановила контроль над селом Свердликово в Курській області та продовжує витісняти ЗСУ на західній частині плацдарму, повідомляє паблік Deep State. За інформацією пабліка, росіяни намагаються встановити контроль над логістикою, яка йде із Сумщини в Курську область. Свердликове розташоване менш ніж за 10 кілометрів від траси, яка веде до міста Суджа і є основним шляхом постачання ЗСУ на Курському плацдармі, та від околиць Суджі.
Новини