Рубрики
МЕНЮ
Козлова Альбіна
Мільярдер Білл Гейтс висловився з оптимізмом про 2022 рік. У блозі під назвою "Причини для оптимізму після важкого року" він зробив кілька райдужних прогнозів. За його словами, завершиться пандемія Covid, буде запущено метавсесвіт і зроблено чимало нових зрушень. Однак він наголосив, що головна проблема — це недовіра людей до урядів.
Гейтс каже, що дезінформація дуже небезпечна, фото з відкритих джерел
Така недовіра стала особливо очевидною після початку пандемії: дезінформація про Covid поширилася як у США, так і у решті світу, заважаючи показникам вакцинації у країні й у кінцевому підсумку затримуючи кінець пандемії.
Дослідження Pew Research Center із часів до Covid показали схожі тенденції: під час опитування дорослих американців 2019 року 75% респондентів заявили, що довіра їх співгромадян до федерального уряду зменшується. Ще 64% опитаних заявили, що довіра американців один до одного також зменшується.
І приблизно чотири з 10 респондентів вважали, що недовіра ускладнює розв'язання таких проблем, як охорона здоров’я, імміграція та насильство з використанням зброї.
У блозі Гейтса зазначено, що цілодобові цикли новин, політично мотивовані заголовки та соціальні мережі відіграли свою роль у "зростаючому розриві" — і що урядам, можливо, знадобиться регулювати онлайн-платформи, щоб ефективно розвіювати дезінформацію.
У жовтні колишній інженер Facebook Френсіс Хауген дала свідчення перед комітетом Сенату про "кризу" дезінформації компанії, що є потенційним раннім кроком до регулювання платформи соціальних мереж.
Як повідомляв портал, віртуальний світ незабаром матиме оборот у кілька трильйонів доларів. Зараз між чотирма цифровими гігантами – Meta, Microsoft, Epic, Roblox – триває гонитва, стверджує Суїні. Протягом найближчих трьох років вони змагатимуться між собою, хто перший привабить мільярд користувачів і стане лідером, який встановлюватиме стандарти.
Новини