Головна Новини Світ США Чи справді у Байдена дають добро на удари ЗСУ по Росії: Держдеп зняв інтригу
commentss НОВИНИ Всі новини

Чи справді у Байдена дають добро на удари ЗСУ по Росії: Держдеп зняв інтригу

У Держдепі натякнули, що Байден так і не наважиться дати згоду на удари по Росії

сьогодні, 07:40
Поділіться публікацією:

Адміністрація Джо Байдена намагається використати всі можливі важелі для всілякої підтримки України, поки що на це ще є можливість. Ось тільки з ключового питання, вирішення якого вже досить довго добивається Україна, немає жодних зрушень. Політика США щодо далекобійних ударів углиб Росії поки не змінилася. Адміністрація зберігає позицію щодо обмеженого застосування Україною зброї. Як повідомляє портал "Коментарі", таку заяву на брифінгу зробив представник Державного департаменту США Ведант Пател.

Чи справді у Байдена дають добро на удари ЗСУ по Росії: Держдеп зняв інтригу

США. Фото: з відкритих джерел

"У мене немає оголошень жодних змін у політиці", — зауважив представник Держдепу.

Він також поінформував, що державний секретар США Ентоні Блінкен, який перебуває в Брюсселі, продовжує обговорювати з союзниками і партнерами реакцію на залучення Росією військ КНДР у війні проти України.

За його словами, участь Північної Кореї у цій війні викликає велике занепокоєння не лише в Європі, а й в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Читайте також на порталі "Коментарі" — Європа звертається з останнім проханням до адміністрації Джо Байдена, що йде, посилити американську підтримку України, щоб максимально зміцнити позиції Києва до закінчення президентського терміну в січні. Про це йдеться у матеріалі Bloomberg.

ЗМІ зазначає, Дональд Трамп, який вступає на посаду 20 січня, вже дав зрозуміти, що домагатиметься якнайшвидшого укладання угоди між Києвом і Москвою, що викликало занепокоєння в Європі, що така угода буде невигідною для України і, можливо, закріпить успіхи, досягнуті Росією з моменту її вторгнення у 2022 році.

Європейські лідери та офіційні особи звернулися до США з проханням надати Україні більше зброї та артилерії, запровадити додаткові санкції проти ключових джерел доходів Росії та обмежити можливості Москви набувати заборонених технологій, які використовуються у зброї, повідомляють джерела, знайомі з цим питанням. Багато з європейських запитів мали неформальний характер.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини