Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
Американський мільярдер Ілон Маск продовжує звинувачувати Україну та президента України у війні, перекручуючи реальні факти, та виставляючи президента Володимира Зеленського злочинцем, замість реального кремлівського диктатора Володимира Путіна.
Ілон Маск і Володимир Зеленський
Маск вирішив, що Зеленський як злочинець має право на "амністію" і має втекти в "нейтральну країну". Про це мільярдер написав у своїй соцмережі Х, коментуючи допис іншого користувача.
Маск зробив репост цього допису, прокоментувавши:
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що Ілон Маск висловив думку, що президент України Володимир Зеленський знищив власну репутацію після суперечки з Дональдом Трампом у Білому домі 28 лютого.
Про це Маск написав у соцмережі Х. Його коментар був відповіддю на заяву американського конгресмена-республіканця Томаса Массі, який поставив під сумнів політичне майбутнє Зеленського: "Це кінець президентства Зеленського? Він причепив свій віз до Байдена і глибинної держави. Вони програли, і тепер він, схоже, не дуже добре розігрує свої карти", — заявив він. У відповідь Ілон Маск написав: "Зеленський знищив себе в очах американського народу".
Новини