Головна Новини Світ США Келлог після переговорів з Єрмаком заявив, що Україні пора почати слухатися Трампа
commentss НОВИНИ Всі новини

Келлог після переговорів з Єрмаком заявив, що Україні пора почати слухатися Трампа

Від США на переговорах у Лондоні був тільки спецпосланець Кіт Келлог

23 квітня 2025, 22:54
Поділіться публікацією:

 Спеціальний посланець президента США в Україні Кіт Келлог провів зустріч із керівником Офісу президента України Андрієм Єрмаком. Переговори пройшли у позитивному руслі.

 Келлог після переговорів з Єрмаком заявив, що Україні пора почати слухатися Трампа

Кіт Келлог (фото з відкритих джерел)

Про це повідомив Келлог в соцмережі X.

Він тонко натякнув, що Україна має таки прийняти план Трампа

"Позитивні переговори в Лондоні з керівником ОП Андрієм Єрмаком. Настав час рухатися вперед відповідно до директиви президента Трампа про українсько-російську війну: зупинити вбивства, досягти миру і поставити Америку на перше місце", – написав Келлог.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що у Білому домі заявили, що Зеленський рухається в "неправильному напрямку". Президент США Дональд Трамп розчарований темпами мирних переговорів щодо війни в Україні, а дії президента України Володимира Зеленського в цьому процесі, на думку Вашингтона, є "рухом у неправильному напрямку". Про це заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт, повідомляє Reuters.

За її словами, терпіння президента Трампа "вичерпується".

"Він хоче зробити те, що правильно для світу. Він хоче бачити мир. Він хоче, щоб вбивства припинилися. Але для цього потрібно, щоб обидві сторони війни цього дійсно хотіли. І, на жаль, президент Зеленський, здається, рухається в неправильному напрямку", – заявила Левітт.

Водночас вона наголосила, що президент США не просив Україну визнавати Крим частиною Росії:

 "Як справедливо зазначив президент Трамп, саме президент Обама у 2014 році дозволив Росії захопити Крим. Президент Трамп не просить Україну визнавати Крим. Ніхто цього від них не вимагав. Він просить, щоб сторони сіли за стіл переговорів, визнаючи, що ця війна надто довго була жорстокою. Для укладення хорошої угоди обидві сторони мають піти трохи незадоволеними".

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини