Головна Новини Світ США Кого Трамп відправить на переговори у Стамбул: у списку два імені
commentss НОВИНИ Всі новини

Кого Трамп відправить на переговори у Стамбул: у списку два імені

Стів Віткофф та Кіт Келлог можуть бути присутні на переговорах у Стамбулі.

сьогодні, 15:52
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Slava Kot

15 травня у Стамбулі очікують прямі переговори України та Росії. Президент США Дональд Трамп заявляв, що можливо навіть сам приєднається до перемовин, однак, ймовірно, він відправить двох своїх представників в Туреччину.

Кого Трамп відправить на переговори у Стамбул: у списку два імені

Президент США Дональд Трамп. Фото з відкритих джерел

Як повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела спеціальні представники президента США Стів Віткофф та Кіт Келлог можуть долучитися до можливих переговорів України та Росії у Стамбулі.

"Високопоставлені посланці президента США Дональда Трампа Стів Віткофф та Кіт Келлог у четвер вирушать до Стамбула для можливих переговорів щодо того, як припинити війну Росії в Україні", — пише Reuters з посиланням на три обізнаних джерела.

Нагадаємо, що лідери Європи та Володимир Зеленський запропонували Володимиру Путіну піти на 30-денне припинення вогню. У відповідь російський диктатор заявив, що відкритий до прямих переговорів у Стамбулі. Президент України прийняв виклик Путіна та погодився з ним на зустріч в Туреччині, однак у Кремлі не дали остаточну відповідь, чи приїде російський диктатор в Стамбул.

Своєю чергою Дональд Трамп наполіг на зустрічі України та Росії в Туреччині пригрозивши виходом з мирних ініціатив щодо спроб закінчити війну в Україні.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Віткофф назвав головні теми переговорів України та Росії під ультиматумом Трампа.

Також "Коментарі" писали про керівника Офісу президента Андрія Єрмака, який назвав останній сигнал Путіна щодо переговорів. За його словами, це буде ознакою, що Росія не хоче закінчення війни.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини